Ubytování

Ubytování v soukromí, které se nachází v Dolním Adršpachu.

Pokoje

Nabízíme dva útulné pokoje se sociálním zařízením.

Kuchyňka

K dispozici pro oba pokoje je zařízená kuchyňka.

Výlety

V této lokalitě najdete mnoho tipů na výlety do okolí.

Stravování

V rámci ubytování máte možnost objednat si snídaně.

Okolí

Z okna pokoje máte výhled na Adršpašské skály.

Chalupa

Naše pokoje se nacházejí ve zrekonstruované chalupě.

Hledáte kvalitní ubytování v soukromí Adršpachu za příznivou cenu? Využijte ubytování v soukromí, které se nachází v Dolním Adršpachu na dohled Adršpašských skal, 10 minut procházkou od skalního okruhu. Ubytovací služby poskytujeme již téměř 20 let. Naše pokoje se nacházejí ve zrekonstruované chalupě postavené na konci 19. století.

Nabízíme 2 útulné pokoje se sociálním zařízením, které vám zaručí soukromí a klid. Jeden pokoj je třílůžkový, druhý čtyřlůžkový s možností dalších čtyř lůžek v podkroví. K dispozici pro oba pokoje je zařízená kuchyňka. Na zahradě můžete využít přístřešek s venkovním posezením, ohništěm a malým grilem.

Vedle objektu je parkoviště zdarma a zahradní domek sloužící k úschově kol. Ideální pro 2 rodiny nebo partu přátel.

Dovolená s ubytováním v chatě Adršpach

Rádi byste si užili příjemnou dovolenou s rodinou nebo přáteli ať už v létě nebo v zimě a hledáte vhodné ubytování? Pojďte strávit jedinečné chvíle do okolí přírodní rezervace Adršpašských skal a vyberte si příjemné ubytování, které vám poskytne zrekonstruovaná chata Adršpach.

Chalupa Adršpach stojí v Dolním Adršpachu, a právě proto nabízí nejen nádherný výhled přímo na Adršpašské skály, ale nachází se pouhých 10 minut příjemnou procházkou od skalního okruhu. Můžete si tak vychutnat nejen krásy přírody a výlety po okolí, ale také ubytování Adršpach v soukromí za velice příznivé ceny.

Ubytování Adršpach je chata, která byla postavena již v 19. století. Po vydařené rekonstrukci jsou hostům k dispozici 2 útulné pokoje, z kterých jeden je třílůžkový a druhý čtyřlůžkový, který má ještě další čtyři lůžka v podkroví. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a kompletně zařízená kuchyň je společná. Plně k dispozici je i zahrada, která poskytne příjemné posezení pod přístřeškem včetně grilu a ohniště.

Apartmány Adršpach dokážou poskytnout plnohodnotné zázemí pro rodiny či skupiny přátel.

Chalupa U Studánky

Ubytování v soukromí Adršpach

+420 777 636 400
info@ustudankyadrspach.cz